EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ceylan İnşaat'tan yeni proje: Zer Göztepe

Ceylan İnşaat, Kiptaş ve İlbank ortaklığında Fikirtepe'de yükselecek olan Zer Göztepe için imzalar atıldı. Projenin ayrıntıları önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonları arasına giren Fikirtepe'de yükselecek olan Zer Göztepe'de toplam 675 konuta yer verilecek. 105 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Zer Göztepe'de 3 bloktan meydana gelecek. 15 dönüm arzi üzerinde geliştirilecek olan Zer Göztepe’de; 60 metrekare ile 250 metrekare arasında büyüklüğe sahip; stüdyo’dan 5+1’e kadar farklı konut tiplerinde daireler bulunacak. Projenin teslimlerine 36 ay sonra başlanacak.

"Projeyi bitirmek için hazırız"

Zer Göztepe'yi taahhüt edilen 36 aylık süreden daha önce bitireceklerini öngöen Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mumammer Ceylan, "Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin göreve gelir gelmez Fikirtepe kentsel dönüşüm bölgesine özel önem vermesi, bürokratik engellerin azalması gibi sevindirici gelişmelerin neticesinde son olarak İller Bankası ve KİPTAŞ ortaklığımızla daha da hızlı bir sürece girmiş bulunuyoruz. Zer Göztepe, bizim 85 milyon dolarlık bir yatırımımız ve bölgedeki ikinci projemiz. Bu yüzden projeye heyecanla başlayacağız ve bitirmek için hazırız. Bu hareketlilik mutlaka proje takvimimize de olumlu yansıyacaktır" dedi.