Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ceylan İnşaat'tan iş ve yaşam merkezinde yeni proje: Zer Levent

Gayrimenkul sektörünün köklü ve öncü isimlerinden Ceylan İnşaat tarafından geliştirilen Zer markasının yeni projesi Zer Levent’te 495 konut yer alacak.

Sektörün öncü isimlerinden Ceylan İnşaat tarafından yaşama kazandırılan Zer markalı konut projelerine bu yıl içinde 3 yenisi daha ekleniyor. Bunlardan bir tanesi İstanbul Avrupa Yakasının en işlek ve merkezi noktalarından Levent’te konumlandırıldı. Levent’te iş ve yaşamın merkezinde hayata kazandırılacak projede toplam 495 adet konut yer alacak.

Ceylan İnşaat tarafından geliştirilen Zer projelerine bu yıl 3 tane daha ekleniyor. Zer Tuzla marina, Zer Mecidiyeköy ve Zer Levent projeleri… Bunlardan biri olan Zer Levent iş ve yaşamın merkezinde yaşamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alacak. Daha önceden ürettiği Zer markalı konutlarla büyük başarılara imza atan Ceylan İnşaat’ın İstanbul Avrupa Yakasında sektöre kazandırdığı Zer Levent konut projesi 5 bin 372 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek.

Lokasyon itibariyle çok özel bir noktada yer alan proje Avrupa Yakasında iş ve yaşamın kalbinin attığı noktada inşa edilecek. Fiyatların ve ödeme planlarının belli olmadığı projeye dair tüm detayların kısa sürede açıklanması ve basına bildirilmesi bekleniyor.

Üretimlerine hız kesmeden devam eden sektördeki lider isimlerden Ceylan inşaat tarafından geliştirilen ‘Zer’ markalı konut projelerine 3 yenisi daha ekleniyor. Bu kapsamda hayata geçirilecek projelerden Zer Levent konumuyla özellikle yatırımcının büyük ilgisini toplayacak. Lokasyonu itibariyle özellikle iş yaşamdan yatırımcıların ve oturumcuların yoğun ilgi göstermesi beklenen Zer Levent projesinde 495 adet konuta yer verildi. 5 bin 372 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek projenin çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Ceylan İnşaat Zer Levent projesinde konut teslimlerinin ise Aralık 2020’de gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Ceylan İnşaat’ın Zer markalı yeni projesi Zer Levent’te henüz ödeme planları, kat planları, fiyat listesi belli olmadı. Projeye daire tüm detayların yakın zamanda duyurulacağı öngörülüyor.