EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çevre dostu Yakapark lansmana özel fiyatlarla satışa çıktı

İstanbul Anadolu Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Kartal’da yaşama geçirilen Yakapark projesi lansmana özel fiyatlarla satışla sunuldu.

Y. Gülhan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Kartal’da hayata kazandırılan Yakapark projesi bugün gerçekleştirilen basın lansmanı ile birlikte sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtıldı. Lansmana özel fiyatlarla satışa çıkan projedeki dairelerin fiyatları 325 bin 200 TL’den başlangıç gösteriyor. Projedeki metrekare birim fiyatları ise 3 bin 800 TL’den start alıyor.

Kartal’da ‘çevre dostu proje’ olarak yükselen Y. Gülhan İnşaat imzalı Yakapark Kartal projesinde 2+1, 3+1, 4+1, 3+2, 4+2 tipinde daire seçenekleri alıcının karşısına çıkıyor. Metrekare fiyatları 3 bin 800 TL’den start alan projede iki tanesi 12’şer ve bir tanesi de 16 katlı olacak şekilde tasarlanan toplam 3 blok yer alıyor. Projede toplam 166 adet konut bulunuyor. Projede yer alan dairelerin metrekare büyüklükleri ise 86 metrekareden başlayıp 298 metrekareye kadar yükseliyor.

Merkezi konumu, çevre dostu özellikleri, sosyal donatıları ve prestijli yapısı ile dikkat çeken Yakapark Kartal projesinde metrekaresi 3 bin 800 TL’den başlayan dairelerde çok özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Lansmana özel fiyatlarla ve çok özel ödeme planlarıyla satışa sunulan projeden peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Projeden daire satın almak isteyenler ister yüzde 25 peşinat ödemesi ile 120 ay vadeli taksitlendirme seçeneğinden isterlerse de yüzde 30 konut bedelini peşin olarak ödeyip 60 ay boyunca vade farksız taksitle ödeme seçeneğinden yararlanabiliyor.
İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi bölgelerinden Kartal’da hayata kazandırılan Yakapark Kartal projesinde metrekare fiyatları 3 bin 800 TL’den daire fiyatları da 325 bin 200 TL’den başlangıç gösteriyor.

Yüksek prim potansiyeli ile dikkat çeken projenin basın lansmanında proje hakkında önemli açıklamalarda bulunan Y. Gülhan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Gülhan, , “Fore kazıkların çakıldığı projemizi 2019 yılının ekim ayında teslim etmeyi planlıyoruz. Yakapark’ı, toplam 60 milyon liralık bir yatırımla hayata geçiyoruz. Projemiz, yer üstü 20 bin metrekare, sosyal tesis ve otoparktan oluşan yer altı ise 14 bin 500 metrekare olmakla beraber toplam 34 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip. Projenin temeli aile yaşamına uygun şekilde yapıldı. Yüksek prim vaat eden bir proje.” İfadelerini kullandı.