EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cevizlipark'ta 3+1 daireler 470 bin TL'den başlıyor

Yıldırım Grup kalitesiyle Ankara’nın en köklü caddelerinden biri olan Balgat Cevizlidere’de hayata geçirilen Cevizlipark konutlarında fiyatlar 470 bin TL’den başlıyor.

Başkentte ürettiği ayrıcalıklı ve prestijli konut projeleriyle gayrimenkul sektöründe sık sık adından söz ettiren Yıldırım Grup tarafından Ankara’nın en köklü caddelerinden biri olan Balgat Cevizlidere Caddesi’nde konumlandırılan Cevizlipark projesindeki konutlar lüks ve konforlu bir yaşam vaat ediyor.

Modern çizgilerle tasarlanmış ve son derece konforlu bir alanda yaşamak isteyenlrin öncelikli tercihi olacak Cevizlipark projesinde birçok ihtiyaca uygun şekilde tasarlanmış konutlar yer alıyor. projede 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks şeklinde olmak üzere toplamda dört farklı konut tipi yer alıyor.

Projedeki en düşük fiyat ise 470 bin TL’den başlıyor. Projede 3+1 dairelerin fiyatı 470 bin TL’den, 4+1 dairelerin fiyatı 650 bin TL’den başlıyor. Banka kredisine uygun olan projeden kredi kullanılarak konut sahibi olunabiliyor.

Dairelerin büyüklükleri ise; 3+1 daireler 144 metrekare, 4+1 daireler 164 ile 174 metrekare arasında , 5+1 dubleks daireler 310 metrekare, 6+1 dubleks daireler 320 metrekare şeklinde tasarlandı.

İki blok ve toplam 40 daireden oluşan projede birçok sosyal imkan bulunuyor.