Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Çeşme Jardin Eden'de satışlar başladı

Pana Yapı'nın Çeşme'de hayata geçirdiği Jardin Eden projesi satışa çıktı. Denize 800 metre uzaklıkta bulunan projede 118 villa yer alıyor.

Pana Yapı'nın Türkiye'nin en güzel tatil bölgelerinden biri olan Çeşme'de hayata geçirdiği Jardin Eden projesinin satışlarına başlandı. Birbirinden farklı 118 villa ve 3 ayrı konakta 40 rezidansın yer aldığı proje, sunduğu yaşam tarzıyla, bölgenin en dikkat çeken projelerinden biri olarak gösteriliyor. Yoğun ilgiyle karşılaşan Jardin Eden projesinde ilk etabın yüzde 25'lik bölümü ön talep döneminde sahiplerini buldu.

Her villa ve sokağın denize baktığı proje, ferah meydanları, lavanta çiçekleri arasındaki yürüyüş yolları, ıhlamur kokuları arasındaki bisiklet parkurları, küp taşlı yolları, taş duvarları, kemerleri, seyir terasları, kameriyeleri, zeytin atölyesi ve isteğe bağlı olarak işlenebilen bahçe alanlarıyla sakinlerinin hayallerini gerçeğe çevirmeyi vadediyor. Jardin Eden projesinde ayrıca hamam, fitness, sauna, özel havuzlar ve çocuk havuzları ve akıllı ev sistemi zengin sosyal donatılar da yer alıyor.

ÇEşme Jardin Eden projesi Ilıca Plajı'na ve Alaçatı merkeze ise 6 kilometre mesafede bulunuyor.