EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Centro Beylikdüzü'nde fiyatlar 362 bin TL'den başlıyor

Sapanlar Yapı ve Demir Group ortaklığında Beylikdüzü'nde konumlandırılan Centro Beylikdüzü projesinde yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

İstanbul'un hızla değerlenen ilçelerinden Beylikdüzü'nün en merkezi bölgelerinden birinde yükselen Centro Beylikdüzü'nde toplam 168 konut yer alıyor. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede alanları 61 metrekare ile 266 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Centro Beylikdüzü projesinden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor. Tüm dairelerin 2'nci kattan itibaren deniz manzarasına sahip olduğu Centro Beylikdüzü'nde 1+1 daireler 362 bin TL'den, 2+1 daireler 479 bin TL'den, 3+1 daireler 1 milyon 29 bin TL'den satışa sunuluyor.

Konutların yanı sıra 68 ofis ve 55 dükkana yer verilen Centro Beylikdüzü projesi hastaneler, alışveriş merkezleri, üniversiteler ve özel eğitim kurumlarının kesişim noktasında yer alıyor. E-5 ve TEM otoyoluna oldukça yakın bir konumda bulunan Centro Beylikdüzü'nün sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve yürüyüş parkuru yer alıyor.