EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Central Balat, 2 bin 500 kişiye istihdam sağlayacak

Taşyakan Yapı tarafından Bursa’da hayata geçirilen Central Balat, inşaatta görevlendirilen 600 personelin yanı sıra 2 bin 500 kişiye istihdam sağlayacak.

Bursa'nın en değerli bölgelerinden biri olan Balat'ta yükselen Central Balat, farklı alışveriş ve yaşam alanı sunuyor.

Konumu ve ulaşımı dikkate alındığında Bursa’nın en değerli markalarından biri olmaya aday bu proje, Taşyakan imzasıyla kuruluyor.

150 bin metrekare alanda kuruluyor

Toplam 150 bin metrekare inşaat alanına sahip bu projede 426 konut, 60 ofis, 300 araçlık kapalı otopark ve 11 bin metrekare yeşil alan bulunacak.

500 milyon TL'lik yatırım maliyeti ile hayata geçirilecek projede, inşaatta görevlendirilmiş olan 600 kişinin yanı sıra toplamda 2 bin 500 kişilik istihdam sağlayacak.

11 bin metrekare yeşil alana sahip

Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 residence daireler, Loft residencelar, A plus ofisler, Private ofisler olmak üzere toplam 486 ünite, 20 Bin metrekare AVM, Bin 300 araçlık kapalı otopark ve 11 Bin metrekare yeşil alan bulunuyor.

Central Balat, bulunduğu lokasyon ve sunduğu ulaşım kolaylığıyla da fark yaratıyor. Bursa Çevre Yolu ve İstanbul, İzmir Otoyolu'na 2 dakika uzaklıkta bulunan Central Balat, merkezi konumu sayesinde ulaşımda önemli ayrıcalık sunuyor. Aynı zamanda, İstanbul'a deniz yoluyla ulaşımın önemli noktalarından İDO Güzelyalı İskelesi'ne 10 dk, BUDO Mudanya İskelesi'ne 15 dk uzaklıkta yer alan Central Balat, yapımı devam eden Yüksek Hızlı Tren projesinin ana istasyonuna da, çok yakın bir bölgede inşa ediliyor.