Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Cengiz İnşaat konut sektörüne İzmir’den girdi

Ürettiği nitelikli projelerle adından sıkça söz ettiren Cengiz İnşaat, konut sektörüne girdi. Cengiz İnşaat’ın ilk konut projesi Livin İzmir oldu.

İstanbul’da hayata geçirilecek 3. Havalimanı projesinin müteahhitlerinden bir tanesi olarak dikkat çeken yurt genelinde karayolu, havalimanı ve çeşitli hem üst hem de alt yapı çalışmalarıyla gücünü ispatlayan firmalardan Cengiz İnşaat konut sektörüne hızlı bir yaptı.

Cengiz İnşaat tarafından geliştirilen ilk konut projesinin konumu ise İzmir Mavişehir oldu. İlk konut projesini sektöre kazandırmak için İzmir Mavişehir mevkiini uygun bulan Cengiz İnşaat proje kapsamında toplam 2 bin 500 konut üretmeyi hedefliyor. Fiyatların 630 bin TL’den başlangıç projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış dairelere yer verilecek.

6 etap şeklinde tasarlanan ve konutların yan ısıra ticari birimlere de yer verilen projede toplam 2 bin 500 adet konut yer alacak. Projede yer ala konutların fiyatları ise 630 bin TL’den başlangıç gösterecek.

Livin İzmir’de yer alan;

  • 1+1 tipinde tasarlanmış daireler 630 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 2+1 tipinde tasarlanmış daireler 1 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 3+1 tipinde tasarlanmış daireler ise 1 milyon 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Anahtar teslimlerinin alıcıya Mart 2019 tarihinde teslim edilmesi beklenen projenin ilk etabında 36 6konut ve 33 adet de ticari birime yer verilecek. Konut ağırlıklı karma konseptte hayata geçirilen cengiz İnşaat’ın ilk konut projesi Livin İzmir, İzmir ilinin Mavişehir mevkiinde konumlanıyor. Projenin diğer etapları ile katları 3 ile 7 kat arasında değişiklik gösteren 8 blok şeklinde hayata geçirilecek.

700 milyon TL yatırım değeriyle İzmir Mavişehir’de sektöre kazandırılması amaçlanan proje Cengi İnşaat’ın konut sektöründe hayata geçireceği ilk proje olarak dikkat çekiyor. Tamamlandığında yüksek prim sağlaması beklenen projede metrekare fiyatlarının ise ortalama 8 bin TL olarak satışa sunulması planlanıyor.