Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Çengelköy sahil yolu trafiğe kapatılıyor

İstanbul Anadolu Yakası Çengelköy- Kuleli arasında altyapı ve çevre çalışmaları nedeniyle araç trafiği 8 Nisan Pazar akşamı durdurulacak.

İstanbul’un en güzel sahillerinden Çangelköy hattı 3 ay süreyle araç trafiğine kapalı olacak. Çengelköy-Kuleli arasında kalan sahil hattında altyapı ve çevre düzenlemeleri yapılacak. Çalışmaların üç ay sürmesi ve bu süre zarfında Çengelköy sahilinin araç trafiğine kapatılması kararlaştırıldı.

8 Nisan Pazar akşamı altyapı ve çevre düzenlemesi çalışmalarının start almasıyla Çengelköy sahili trafiğe kapatılacak. Alt yapı çalışmaları ile 166 binanın cephesi yeniden yapılacak. Sahilde yer alan atık su ve yağmur suyu sorunun çözmesi planlanan çalışmalar kapsamında Çengelköy sahil yolu üzerinde 15 araç kapasiteli 5 adet de cep otoparkları inşa edilecek.

Üsküdar tarafından gelerek Beykoz güzergahında seyahat eden araçlar, Güzeltepe ve Beynun Akyavaş caddeleri ile Bosna Bulvarı, Rasathane ve Küçüksu caddeleri yolunu izleyerek Küçüksu-Beykoz konumuna ulaşmayı başaracaklar.

Çengelköy Kuleli arasında tam 620 metrelik sahil kısmı trafiğe kapatılacak. Araçlar belirlenen 3 ay süre içerisinde alternatif güzergahları kullanarak varmak istedikleri lokasyona ulaşabilecekler.

Bir diğer seçenek olarak da araçlar Şekip Ayhan Özışık Caddesi’ni tercih ederek Kuleli Caddesi’nden Küçüksu-Beykoz güzergahına giriş yapabilecekler. Beykoz’dan gelip Üsküdar istikametine seyahat eden araçlar ise Küçüksu ve Rasathane Caddeleri ile Bosna Bulvarı, Beynun Akyavaş ve Güzeltepe caddelerini izleyerek Üsküdar ilçesine ulaşabilecekler.