EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çelikel Konut projesi, Sur Yapı imzası taşıyor

Gayrimenkul sektörü adına birçok projeye imza atan Sur Yapı, Çelikel Konut projesini hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Sancaktepe’de 232 adet konuttan oluşan Çelikel Konut projesi, Sur Yapı imzası taşıyor. Son zamanlarda inşa ettiği konut projeleri ile sektöre canlılık getiren firma, Sancaktepe Çelikel Konut projesinde ticari ünitelere de yer verecek. Projede bunların yanı sıra 17 adet dükkan bulunacak.

Proje, 37 milyon TL yatırım bedeline sahip

37 milyon 840 bin liralık proje bedeli ile hayata geçirilecek olan Sur Yapı Sancaktepe Çelikel Konut Projesi, 17 bin 428 metrekarelik açık alana, 47 bin 300 metrekarelik toplam inşaat alanına sahip olacak.

232 konut, 17 ticari ünite bulunacak

232 adet konut, 17 adet ticari alan, sosyal tesis, otoparktan oluşacak Sur Yapı Sancaktepe Çelikel Konut Projesi 7 blok olarak yükselecek.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipinin bulunacağı proje, İstanbul ili Sancaktepe, ilçesi Samandıra Mahallesi Sekmen Caddesi mevkiinde inşa edilecek.

Sabiha Gökçen Havalimanı ve yapımı devam eden 3. Köprü Paşaköy gişelerine yakınlığı ile dikkat çeken Sancaptepe konut projeleri, Anadolu Yakası’nda bulunan ilçelere kolay ulaşım imkanı sunuyor.