EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Celestia Life'ta peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim fırsatı

Reimco imzasıyla İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Sancaktepe'de hayata geçirilen Celestia Life projesinde satışlar ve inşaat çalışmaları sürüyor.

Anadolu yakasının gelişmeye devam eden bölgelerinden Sancaktepe'de konumlandırılan Celestia Life projesinde alanları 108 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen tamamı 2+1 olarak tasarlanmış toplam 99 daire bulunuyor. 6 ve 13 katlı 4 bloktan oluşan projede konut fiyatları 513 bin TL ile 664 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden banka kredisi ya da peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında indirim fırsatı sunuluyor.

Özellikle oturum için ev almak isteyenlerin bölgedeki ilk tercihlerinden biri haline gelen Celestia Life projesinde dairelerin minimum 2 bin TL'den kiracı bulacağı öngörülüyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, kapalı otopark ve güneşlenme terası yer alıyor. Celestia Life'ın teslimlerine Mart 2018'de başlanacak.