EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Capella Park’ta kişiye özel ödeme planı sunuluyor

Aydoğanlar Ilgaz İnşaat tarafından Eskişehir Odunpazarı’nda konumlandırılan Capella Park projesinde kişinin şartlarına uygun ödeme imkanları bulunuyor.

345 adet konut ve 41 adet ticari birim barındıran projede 2+1’den 5+1’e kadar konut tipi seçenekleri yer alıyor.

Capella Park projesi 345 adet dairesi 41 adet dükkanı ile alıcılarının dikkatini çekiyor. Konutların büyüklükleri ise 126-286 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projede, interkom haberleşme sistemi, ankastre mutfak standart olarak konut sakinlerine sunuluyor. Ek olarak Capella park projesinde sosyal donatı olarak yüzme havuzu, sosyal tesis, fitness merkezi, yeşil peyzaj alanları, pilates, yoga, spa, sauna, fin hamamı, buhar odaları, çocuk oyun alanları, masaj salonu, sağlıklı yaşam merkezi ve çocuklar için kreşyer alıyor.

Konut fiyatlarının henüz belirlenmediği projede konut sakinlerine 7/24 güvenlik hizmetleri, resepsiyon ve lobi gibi olanaklar da sağlanıyor.

Projede, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, Fin hamamı, SPA, fitness merkezi, hastane, revir, kreş, güvenlik görevlisi, 7/24 kameralı güvenlik sistemleri, açık/kapalı otopark, sosyal tesis bulunuyor.