Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Çankaya’nın yeni iş ve yaşam merkezi: Neorama Söğütözü

Ankara’nın merkezinde hayata kazandırılan Neorama Söğütözü ofis projesinde fiyatlar 700 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Başkent Ankara’nın en merkezi konumlarından Çankaya’da sektöre kazandırılan nitelikli ticari proje Neorama Söğütözü Yenikonak İnşaat kalitesiyle hayata geçiriliyor. Fiyatların 700 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede ofis sahibi olmak isteyenleri yeni yaşam ve çalışma alanlarını banka kredisi ile taksitlendirerek satın alabiliyorlar.

Ofis seçeneklerinin yer aldığı proje Yenikonak İnşaat güvencesiyle Ankara’nın merkezi konumu Çankaya’da sektöre kazandırılıyor. Projede yer alan ofisler 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

4 bin metrekare alan üzerinde yükselen Neorama Söğütözü projesi 24 katlı tek blok şeklinde yükseliyor. Toplam 92 adet ofise ve 6 adet de dükkana yer verilen projedeki ofislerin metrekare büyüklükleri ise 89 metrekareden başlangıç gösterip 680 metrekareye kadar yükselebiliyor.
Ankara’nın yeni iş ve yaşam merkezinde 1 ve 13. katlarda her katta 6 ofis, 14 ve 19. katlarda her katta 4 ofis, 20 ve 22. katlarda dubleks ofisler yer alıyor.

Fiyatların 700 bin TL’den başlangıç gösterdiği Neorama Söğütözü projesinde banka kredisi kullanılarak ofis sahibi olunabiliyor. Projede ofis alıcılarına hemen teslim avantajı sunuluyor.

Hemen teslim avantajı ile karlı yatırım alanları sunulan proje modern mimarisi ve merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Sektörde önemli bir yere sahip olacağı garantilenen Neorama Söğütözü ticari projesi metro hattına 400 metre uzaklıkta yer alıyor.

Yenikonak İnşaat güvencesi ve kalitesi ile Ankara’nın en merkezi konumlarından Çankaya ilçesinde sektöre kazandırılan modern mimarinin en güzel örneklerinden bir tanesi olarak dikkat çeken proje ayrıca ofis alıcısına özel sosyal olanaklar da sağlıyor.
Yenikonak İnşaat Neorama Söğütözü projesinin sosyal olanakları arasında ise,

• Güvenlik
• Otopark
• Toplantı salonları
• Yürüyüş alanları
• Restoran
• Kafe yer alıyor.