EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çanakkale’de 56 konutlu yeni proje: Defne Evleri

Aydoğan İnşaat tarafından Çanakkale Lapseki’de hayata geçirilen Defne Evleri projesinde fiyatlar 220 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Çanakkale Lapseki’de konumlandırılan Aydoğan İnşaat’ın yeni projesi Defne Evleri’nde toplam 56 konuta yer verildi. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 220 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

3 bin 342 metrekarelik alan üzerinde sektöre kazandırılan projede fiyatlar ve ödeme planları belli oldu. Projede en düşük fiyatlı 2+1 daireler 220 bin TL olarak en yüksek fiyatlı 5+1 daireler ise 350 bin TL olarak belirlendi.

Projede 2+1, 3+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri alıcısına sunuluyor. Yüzde 40 peşinat ödeyerek daire sahibi olunabilen projede 56 konut yer alıyor. Yüzde 40 peşinat ödeyenler geri kalan konut bedelini ise banka kredisi kullanarak ödeyebiliyorlar.

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde hayata geçirilen projede sunulan sosyal olanaklar ve geniş yaşam alanları ile uygun fiyatlar tüketicinin büyük ilgisini çekmeyi başarıyor.

Projede yer alan 2+1 daireler 220 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 3+1 tipinde tasarlanmış daireler ise 300 bin TL, 5+1 formatında tasarlanmış daireler ise 350 bin TL’den satışa sunuluyor.

Konut teslimlerinin sahiplerine Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan proje denize 100 metre uzaklıkta yer alıyor. Şehrin merkezine ise çok yakın konumda bulunan proje şimdiden Çanakkalelilerin ve yatırımcıların yakın markajına girmeyi başardı bile.

Çanakkale Defne Evleri projesinde konut sakinlerine güvenlik sistemleri ve merkezi uydu sistemi hizmetleri de sunuluyor.

Geniş sosyal imkanlarla donatılmış projede, güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, yürüyüş alanları, basketbol sahası, sauna, fitness merkezi bulunuyor.