EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çamlıyaka Konakları’nda 50 ay vade farksız taksit fırsatı

İstanbul Çekmeköy’de yükselen Çamlıyaka Konakları’nda fiyatlar 2 milyon 160 bin TL’den başlıyor. Ayrıca 50 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

Çamlıyaka Konakları projesi, Ege Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de hayata geçiriliyor. Fiyatların 2 milyon 160 bin TL’den başladığı Çamlıyaka Konakları’nda teslimlerin Aralık 2020 olarak planlandı.

75 ADET BAĞIMSIZ BÖLÜMDEN MEYDANA GELİYOR

19 bin 46 metrekare üzerinde yükselen Çamlıyaka Konakları; 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri olmak üzere toplam 61 adet müstakil bahçeli ve teraslı konutlar ile 14 adet ticari üniteden meydana geliyor. Çamlıyaka Konakları’ndaki konutların büyüklükleri 169 metrekare ile 321 metrekare arasında değişiyor.

ÇAMLIYAKA KONAKLARI FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Çamlıyaka Konakları’nda fiyatlar 2 milyon 160 bin TL’den başlıyor. Çamlıyaka Konakları’nda yer almak isteyenlere 50 ay vade farksız taksit imkânı sunuluyor.

Çamlıyaka Konakları’ndaki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2020 olarak planlandı.

ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKEN PROJE

Çamlıyaka Konakları projesi, 11 bloktan meydana geliyor. Lüks site konsepti ile müstakil villalar konseptinin harmanlanmasıyla oluşturulan Çamlıyaka Konakları’nda yer alacak olan konut sakinlerine yüzme havuzu ve fitness merkezi gibi faaliyet alanları sunuluyor.

Çam ormanlarına yakın konumu ile dikkat çeken Çamlıyaka Konakları’ndan Kavacık ve Ümraniye Plazalar bölgesine kolay ulaşımının yanı sıra, Kuzey Marmara Otobanına olan direkt ulaşımı sayesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden Levent ve Maslak’a da rahat bir erişim imkânı sunuluyor.

ÇamlıYaka Konakları’ndan Şile Otobanı’na 4 dakika, Bostancı – Dudullu ve Üsküdar – Sultanbeyli metro hatlarına yaklaşık 7 dakika, Buyaka AVM, Meydan AVM veya IKEA gibi alışveriş alanlarına yaklaşık 12 dakika, inşa edilen Ataşehir Finans Merkezi’ne 20 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 30 dakika mesafede konumlanıyor.