EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çamlıyaka Konakları yaşam kalitenizi yükseltmeyi vaat ediyor

İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Çekmeköy’de Ege Yapı kalitesiyle hayata kazandırılan Çamlıkaya Konakları’nda ön talep dönemi start aldı.

Sektörün lider isimlerinden Ege Yapı kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden bir tanesi Çekmeköy’de konumlandırılan Ege Yapı Çamlıkaya Konakları projesinde konut teslimlerinin Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Her türlü zevke ve ihtiyaca uygun konut seçenekleri sunulan projede ön talepler alınmaya başladı. Müstakil bahçeli ve teraslı evlerin yer aldığı proje karma konseptte yaşama kazandırılıyor. 19 bin 46 metrekare inşaat alanı üzerinde konumlanan Ege Yapı’nın yeni projesi Çamlıkaya Konakları Çekmeköy projesinde konutların yanı sıra ticari birimlere yer verildi.

Büyüklükleri 172 metrekareden başlayıp 372 metrekareye kadar yükselen dairelere yer verilen projede konut tipler ise 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı.

Resmi satışların kısa süre içerisinde start alması beklenen projede henüz fiyat listesi ve ödeme planları belli değil. Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesine daire tüm detayları emlakgundem.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

11 blok şeklinde dizayn edilen ve 66 konuta yer verilen projenin resmi satışlarının önümüzdeki birkaç hafta içinde start alması bekleniyor. Ön taleplerin alınmaya devam ettiği proje yolculuğuna “Kuşlar hayallerine konacak, masallar gerçek olacak” sloganıyla başladı.

Her bir blokta toplam 3 kata yer verilen projenin sosyal olanakları da göz dolduruyor. Ege Yapı Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesinin sosyal olanakları arasında; market, sauna, yüzme havuzu, fitness salonu, güvenlik, otopark, yeşil alan, yürüyüş alanları, çam ormanları manzarası bulunuyor.

Yeşillikler içinde doğayla baş başa eşsiz bir yaşam deneyimi sunan Çekmeköy’ün yeni projesi Çamlıyaka Konakları hem yatırımcının hem de oturumcunun önem verdiği merkezi lokasyonuyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Proje mevcut metro hattı ve üçüncü köprüye yakınlığı ile yaşam kalitenizi artırmaya aday bir proje olarak dikkat çekmeyi başarıyor.