EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çamlıyaka Konakları projesinde ön satışlar başladı

Gayrimenkul sektörünün üretken isimlerinden Ege Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de konumlandırılan Çamlıyaka Konakları ön satışa çıktı!

Ege Yapı güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının her geçen gün değerlenen ilçelerinde arasında yer alan Çekmeköy’de inşa edilen Çamlıyaka Konakları projesinde ön satışlar devam ediyor.

Çekmeköy’de çok özel bir konumda yaşama geçirilen Çamlıyaka Konakları projesinde 3+1, 4+1 ve 5+1 kat planlarında tasarlanan daire seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Ege Yapı Çamlıyaka Konakları projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 1 milyon 600 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Lansman öncesi ön satışlarına başlanan Ege Yapı Çamlıyaka Konakları projesinde bahçeli ve teraslı lüks konut seçeneklerine yer veriliyor. İki yıl içerisinde teslim edilmesi planlanan proje tüketicilere şehir hayatından uzaklaştırmadan doğa hayatına yakınlaştırmayı vaat ediyor.

3+1’den 5+1’e kadar müstakil konut seçeneklerine yer verilen Çamlıyaka Konakları projesi 19 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Konut fiyatlarının 1 milyon 600 bin TL’den başlangıç gösterdiği Çamlıyaka Konakları projesinde farklı ödeme seçenekleri bulunuyor.

Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesi hakkında önemli bilgiler paylaşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, proje hakkında şunları kaydetti:

“Çekmeköy’ün merkezinde, çam ormanlarının yanı başında çok özel bir konumda yer alan Çamlıyaka Konakları, şehirden uzaklaşmadan doğayla iç içe lüks bir yaşam sunacak. Lüks site hayatını villa konforundaki evlerde yaşamak isteyenler için en doğru adres olacak.

Çamlıyaka Konakları ile müstakil bahçe kullanımlı ve geniş teraslı evlerin bulunacağı bir yaşam projesi tasarlıyoruz. Hızlı ve planlı bir şekilde kentleşen ancak İstanbul’un dört mevsim doğayla iç içe kalmayı başarmış ayrıcalıklı bölgelerinden biri olarak göze çarpan Çekmeköy’de yükselecek Çamlıyaka Konakları’nın mevcut metro hattı ve üçüncü köprüye yakınlığı ile çok farklı lokasyonlarda çalışan ancak yaşam kalitesine önem veren insanlar tarafından tercih edileceğini ön görüyoruz.”