EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çalışma ortamlarına deniz manzarasını getiren proje: Loca Office

Mahmut Baran İnşaat Samsun’a Loca Office projesiyle deniz manzarası eşliğinde çalışmanın keyfini getiriyor.

Mahmut Baran İnşaat Samsun’a Loca Office projesiyle deniz manzarası eşliğinde çalışmanın keyfini getiriyor.

Samsun’un en prestijli konutlarına imza atan Mahmut Baran inşaat kalitesiyle Samsun’da konumlandırılan Loca Office projesi deniz manzarasını çalışma alanlarına taşımasıyla dikkat çekiyor.

Deniz manzarası eşliğinde keyifli çalışma alanları oluşturan projede fiyatlar 500 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan ofislerin büyüklükleri ise 50 metrekare ile 60 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Samsun Atakum’da konumlandırılan Loca Office projesi 2 bin 36 metrekare alan üzerinde hayata kazandırılıyor. Projede toplam 18 tane ofis ve 2 tane de dükkana yer verildi.

5 katlı tek blok şeklinde tasarlanan proje hem yatırım için hem de deniz manzarası eşliğinde çalışmanın tadını çıkarabilmek için ideal bir ticari proje. Samsun’da güvenilir ve yenilikçi konutlara imza atan Mahmut Baran İnşaat tarafından hayat kazandırılan Loca Office’te 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla ofis sahibi olabilmek mümkün.

Projeden ofis ya da dükkan sahibi olmak isteyenler yüzde 30 peşin ödeyerek geri kalan konut bedelini teslimde ödeyebiliyor. Teslimlerin Eylül 2018’de yapılması hedeflenen projede hak sahipleri kısa süre içinde ofis anahtarlarına sahip olabilecekler.

Deniz manzarasına hakim konumuyla dikkatleri üzerine toplayan projenin çatı katında ise keyifli molaların verileceği ve iş stresinin atılmasını kolaylaştıracak botanik bahçe bulunuyor.

Office Loca’nın sosyal olanakları,

  • Deniz manzarası

  • Botanik bahçe

  • Yerden ısıtma sistemi

  • Klima sistemleri yer alıyor.

Teslimlerin kısa süre sonra yapılması planlanan projeden sadece yüzde 30 peşinat ile ofis alınabiliyor. Geri kalan ofis bedeli ise teslim tarihinde ödeniyor.