EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çakıroğlu Yapı’nın Bağdat Caddesi’ndeki yeni projesi: Çiftehavuzlar Rezidans

Kadıköy’ün en gözde lokasyonu Bağdat Caddesi’nde yükselen Çiftehavuzlar Rezidans’ta 1 milyon 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla kişiye özel ödeme seçenekleri...

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden Kadıköy’ün en gözde lokasyonu Bağdat Caddesi’nde yükselen Çiftehavuzlar Rezidans’ta 1 milyon 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinden Kadıköy Bağdat Caddesi üzerinde sektöre kazandırılan Çiftehavuzlar Rezidans projesinde 3+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri alıcıya sunuluyor. Fiyatların 1 milyon 500 bin TL’den başlangıç gösterdiği Çiftehavuzlar Rezidans projesi Çakıroğlu Yapı tarafından istanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinden Kadıköy’ün en işlek mevkii Bağdat Caddesi üzerinde sektöre kazandırılan Çiftehavuzlar Rezidans projesi yatırımcısına yüksek kazanç ve prestijli bir yaşam vaat ediyor.

Tek blok şeklinde yükselen projede 8 kat bulunuyor. 8 kat yüksekliğinde inşa edilen Çiftehavuzlar Rezidans projesinde 3+1 ve 5+1 tipinde konut seçeneklerine yer verildi. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 130 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Merkezi konumu ve prestijli yatırım değeriyle dikkat çeken proje lüks özelliklerde donatıldı. Alıcısına karlı bir yatırım fırsatı sunan proje Çakıroğlu Yapı’nın Bağdat Caddesi üzerinde sektöre kazandırdığı yeni projesi olarak dikkat çekmeyi başarıyor.

Alıcının şartlarına uygun fırsatlar sunulan projeden daire sahibi olmak isteyenlere özel ödeme alternatifleri geliştirilerek daire satın almak kolaylaştırılıyor.

Temmuz 2018 tarihinde anahtar teslimlerinin gerçekleştirilmesi planlanan Çiftehavuzlar Rezidans projesi 8 katlı tek blok şeklinde Kadıköy Bağdat Caddesi’nde yükseliyor. Projenin yüzde 75’lik bölümü yeşil alanlara ayrıldı. 7/24 güvenlik sistemleri bulunan projede yatırımcıya kamelya, asansör, jeneratör, lobi, gibi hizmetler sunuluyor.