EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Çağatay Ulusoy huzuru Zekeriyaköy'de buldu

Yeni neslin en başarılı ve sevilen oyuncularından Çağatay Ulusoy, Zekeriyaköy’de aylık 16 bin TL’ye bir daire kiraladı.

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy yeni kiraladığı evi için aylık 16 bin TL kira ödeyecek. Modern şehir yaşamından kaçan ve sakin bir yerde oturmak isteyen ünlüler şehir merkezinden uzak konutları tercih ediyor. Bunlardan biri de Çağatay Ulusoy oldu.

Çağatay Ulusoy Zekeriyaköy’de sakin bir yerde aylık 16 bin TL’ye daire kiraladı. Şehir yaşamının gürültüsünden kaçan ünlü ve genç oyuncu Çağatay Ulusoy, Zekeriyaköy’den kendine 16 bin TL’ye 4 katlı bir villa kiraladı.

Son oynadığı dizi İçerde ile hayran kitlesini iyiden iyiye genişleten genç ve yakışıklı oyuncu yeni dizisinden bölüm başına haftalık 50 bin TL ücret alacak.

Çağatay Ulusoy gibi sessiz ve dingin bir yaşam için Zekeriyaköy’ü tercih eden birçok ünlü isim bulunuyor. Emel Sayın, Derya Tuba, Özcan Deniz ve Hazal Kaya gibi birçok sanat camiasından isim Zekeriyaköy’de yaşamını sürdürüyor.

Çağatay Ulusoy şu anda İstinye’de yaşıyor. İstinye’den Zekeriyaköy’e taşınacak. Çağatay Ulusoy da daha sakin bir yaşamı tercih edenler arasına girdi.

Başarılı ve genç oyuncunun aylık 16 bin TL’ye kiraladığı Zekeriyaköy’deki 4 katlı yeni villası Cansit Sitesi’nde yer alıyor. Başarılı oyuncunun yeni konutu 4 katlı tasarlanmış ve 600 metrekare büyüklüğüne sahip bir villa. Oyuncunun evinin karşısında büyüleyici bir orman manzarası bulunuyor.