EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cadde Life'ta teslimler Mart 2018'de

Özsaha İnşaat tarafından İstanbul Avrupa yakası Eyüp’te konumlandırılan Cadde Life’ta fiyatlar 420 bin 480 TL’den başlıyor. Teslimler ise Mart 2018’de…

Özsaha İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa yakasının en merkezi ilçelerinden Eyüp’e bağlı Alibeyköy bölgesinde konumlandırılan Cadde Life’ta 2+1 dairelerin fiyatları 420 bin 480 TL’den başlıyor.

Tamamı 2+1 dairelerden oluşan Cadde Life projesi İstanbul Avrupa Yakası Eyüp Aliböyköy’de Özsaha İnşaat tarafından sektöre kazandırılıyor. Eyüp ilçesine bağlı Alibeyköy’de hayata geçirilen proje 2 bin metrekare alan üzerinde konumlandırıldı.

Projede bulunan 76 adet konutun tamamı 122 metrekare büyüklüğündeki 2+1’lerden meydana geliyor.

Fiyatlarının ve ödeme planının belli olduğu projede Cadde Life fiyatları ise 420 bin TL’den başlıyor 580 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projede peşin ya da banka kredili konut sahibi olabilmek mümkün. Teslimlerin Mart 2018’de gerçekleştirilmesi planlanan projede konutların yanında ayrıca 5 tane de ticari birim yer alıyor.

Merkezi konumu, ana ulaşım arterlerine yakınlığı ve sakinlerine sağlayacağı sosyal donatılarla da dikkat çekmeyi başaran Cadde Life projesi yeni yapılacak metro hattına da 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Yüzde 60’ı yeşil alanlara ayrılan projede; geniş yürüyüş alanları, fin hamamı, çocuklar için oyun alanı, otopark ve güvenlik hizmetleri de sunuyor.