EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cadde Alyans'ta kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor

Alyans İnşaat'ın Gebze'de inşa ettiği Cadde Alyans projesinden ev sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Projede fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor

Ulaşım arterlerinin artmasıyla birlikte konut yatırımcısının gözde lokasyonlarından biri haline gelen Gebze'de 17 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Cadde Alyans projesinde satışlar devam ediyor. Toplam 366 konutun yer aldığı Cadde Alyans'ta alanları 100 metrekare ile 304 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks tipinde konutlar bulunuyor.

Eylül 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede, konutların yanı sıra proje sakinlerinin her türlü ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir alışveriş caddesine de yer veriliyor. Daire fiyatlarının 350 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Cadde Alyans projesinden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

İlçenin en değerli noktalarından birinde konumlandırılan Cadde Alyans projesi yatırımcısına yüksek prim vadediyor. Osmangazi Köprüsü, Körfez ulaşım hattı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığıyla dikkat çeken proje hakkında ayrıntılı bilgiye www.caddealyans.com adresinden ya da 444 63 08 numaralı telefondan erişilebiliyor.