EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cadde Alyans satışa çıktı

Ön satış döneminde yüzde 45'i satılan Alyans İnşaat'ın Çayırova'da konumlandırdığı Cadde Alyans'ta satış dönemi başladı. Fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor.

Ön satış döneminde yüzde 45’i satılan Cadde Alyans’ın gerçekleştirilen basın lansmanının ardından satışları başladı.

250 milyon Tl yatırm değeriyle Çayırova’da projelendirilen Cadde Alyans’ta 5 yaygın blok ve 366 konut yer alıyor.

Hem yatırımcı hem de ev sahibi olmak isteyenler için cazip proje

Alyans İnşaat Genel Müdürü Ozan Kaplan; Çayırova'nın hızla gelişerek bir çekim merkezi haline geldiğini belirterek Cadde Alyans'ın özgün ve şık mimarisi, geniş sosyal olanakları ve sunduğu teknolojik yeniliklerle hem yatırım hem de oturum için son derece cazip bir proje olduğunu söyledi.

Mimarisi Bostanoğlu Mimarlık Ofisi tarafından tasarlanan Cadde Alyans’ta 100 -156 metrekare arasında değişen 2+1 tip daireler, 100 - 175 metrekare arası değişen 2+1 dubleks tip daireler, 156 - 179 metrekare arasında değişen 3+1 tip daireler, 168 - 187 M2 arası değişen 3+1 dubleks tip daireler ve 223 - 304 metrekare arasında değişen 4+1 ve 5+1 tiplerinde dubleks daire seçenekleri yer alıyor.

Ön satış sürecinde yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören Cadde Alyans konut projesinin bu süreçte yüzde 45’lik bölümünün satışı tamamlandı. Satışa çıktığı ilk günden bu yana yüzde 20 prim yapan Cadde Alyans’ta fiyatlar ise 350 bin TL’den başlıyor. Yüzde 20 pirm yapan projede uygun ödeme imkanları ve çeşitli satış avantajlarıyla konut sahibi olmak ve yatırım yapabilmek mümkün.