EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Büyükyalı İstanbul'un yeni etabı satışa çıkıyor

Emlak Konut GYO güvencesinde Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat'ın Zeytinburnu'nda inşa ettiği Büyükyalı İstanbul projesinin yeni etabında satışlar başlıyor.

İlk etabı geçtiğimiz yılın Eylül ayında satışa çıkan Büyükyalı İstanbul projesinin ikinci etabı için çalışmalara başlandı. Satışa çıktığı ilk bir aylık süreçte satılan 34 bağımsız birimden elde ettiği 85 milyon 890 bin TL'lik gelirle, Eylül 2016'nın satış şampiyonu olan Büyükyalı İstanbul'un ikinci etabında satışlar Eylül 2017'de başlayacak. Gün Kapı ismi verilen ikinci etapta toplam 59 konuta yer verilecek. Büyüklükleri 55 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde konutların bulunacağı Büyükyalı Gün Kapı'da konutların metrekare birim fiyatları lansmana özel 10 bin TL'den başlayacak.

Toplam 4 etapta bin 404 bağımsız birimden meydana gelecek olan Büyükyalı İstanbul projesinde teslimler Aralık 2019'da başlayacak. "4 mahalle, 1 semt" sloganıyla yatırımcıya tanıtılan projede konutların yanı sıra performans merkezi, sergi merkezi ve diğer sosyal donatı alanları yer alacak.

Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre uzaklıkta bulunan Büyükyalı İstanbul projesi yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracak.