EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Büyükyalı İstanbul'da Ramazan’a özel yüzde 8 indirim

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından Kazlıçeşme Sahil Yolu’nda yükselen Büyükyalı projesinde Ramazan’a özel yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor.

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat'ın, Kazlıçeşme Sahil Yolu’nda inşa ettiği Büyükyalı İstanbul projesi 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Büyükyalı İstanbul projesinde Ramazan’a özel yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor. Büyükyalı’da daire büyüklükleri 24 ile 137 metrekare arasında değişiyor.

Büyükyalı İstanbul’da çocuk oyun alanları, spor alanları, restoran ve çiçekçi gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Büyükyalı İstanbul projesi Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, İstanbul karayolu ulaşımının iki ana arterinden biri olan E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre mesafede hayata geçiriliyor.

Büyükyalı projesinde, 100 yıldır kamuoyunun kullanımına kapalı olan 600 kişilik 6 salonlu sinema ve sergi salonları, kültür merkezi, 500 kişilik tiyatro salonu günlük yaşamın bir parçası haline getiriliyor.