EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Büyükyalı İstanbul’da fiyatlar 746 bin TL’den başlıyor

Emlak Konut güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul’da fiyatlar 746 bin TL’den başlıyor.

Toplam 11 dönüm arsa üzerinde yükselen Büyükyalı İstanbul projesinin 3. etabı satışa çıktı. Emlak Konut güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat imzası taşıyan bu projede daire fiyatları 746 bin TL’den başlıyor.

Emlak Konut güvencesiyle Zeytinburnu Kazlıçeşme sahilde konumlandırılan bu proje 4 etaptan meydana geliyor. Proje kapsamındaki daireler 259 adet 1+1 ve 2+1 evlerden oluşuyor.

Şubat 2019’da teslim edilecek

Büyükyalı İstanbul projesinde spor alanları, organik pazar, kültür sanat merkezi gibi geniş bir yelpazede yeni yaşam alanları oluşturuluyor.

Lansman dönemine özel kampanya başlatılan projede konut fiyatları 746 bin TL’den başlıyor. Büyükyalı İstanbul projesinin 2019 yılının Şubat ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Daire büyüklükleri 55 ile 135 metrekare arasında değişen Büyükyalı İstanbul projesinde, Ramazana kadar peşim alımlarda yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor.