EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Büyükyalı İstanbul’da fiyatlar 1 milyon TL’den başlıyor

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından Zeytinburnu’nda hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul’da fiyatlar 1 milyon TL’den başlıyor.

111 bin 263 metrekare arsa üzerine inşa edilen Büyükyalı İstanbul projesi, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat imzası taşıyor. Toplam 2 etaptan oluşan projede 560 ünite bulunuyor. Büyükyalı İstanbul projesinde 1+1'den 5+1'e kadar daireler bulunurken ev fiyatları 1 milyon liradan başlıyor. Buna ilaveten projedeki dairelerin metrekare birim fiyatı 13 bin TL’den başlayarak 25 bin TL’ye kadar artış gösteriyor.

Büyükyalı İstanbul projesi, Marmaray ve Atatürk Havalimanı’na yakın lokasyonda inşa ediliyor. Avrasya Tüneli’ne de oldukça yakın mesafede bulunan bu proje Galata Köprüsü, Topkapı Saray Müzesi, Marmara Forum, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Kampüsü, Sinan Erdem Spor Salonu'na yakın bölgede hayata geçiriliyor.

Büyükyalı İstanbul projesinde konut sakinlerinin eğlenceli vakit geçirmesi için kafe, restoran, çocuk oyun alanları, süs havuzu, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Proje kapsamındaki daireler ise adalar ve deniz manzarasına sahip.