EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Büyükyalı İstanbul Gün Kapı’da yüzde 8 indirim fırsatı

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından İstanbul Kazlıçeşme’de yükselen Büyükyalı İstanbul projesinin Gün Kapı etabında yüzde 8 indirim uygulanıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından İstanbul’un Kazlıçeşme lokasyonunda hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesinin Gün Kapı etabı 1+1 ve 2+1 evlerden meydana geliyor. Toplam 4 etaptan oluşan Büyükyalı'da bin 700 konut bulunuyor. Gün Kapı etabında yer alan 59 dairenin büyüklükleri ise 55 ila 135 metrekare arasında değişiyor.

Lansmana özel yüzde 8 indirim başlatılan Büyükyalı Gün Kapı etabında daire fiyatları 746 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede ilk iki etabın kaba inşaatı Temmuz 2017’de tamamlanacak.

Büyükyalı İstanbul Gün Kapı etabında 10 bin TL'den başlayan metrekare birim fiyatı ve 746 bin TL'den başlayan daireler bulunuyor. Sahil bandında Emlak Konut GYO güvencesindeki tek proje olan Büyükyalı, kârlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Büyükyalı İstanbul’da tüm etaplarda yaşamın 2019'da başlaması bekleniyor.

Büyükyalı İstanbul projesi Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, İstanbul karayolu ulaşımının iki ana arterinden biri olan E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre mesafede hayata geçiriliyor.