EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Büyükyalı Gün Kapı’da yüzde 8 indirim fırsatı!

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından Kazlıçeşme’de hayata geçirilen Büyükyalı Gün Kapı’da yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor.

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat'ın, Kazlıçeşme sahil yolunda inşa ettiği Büyükyalı Gün Kapı etabındaki dairelerin yaklaşık yüzde 30’u satıldı. Gün Kapı etabındaki sınırlı sayıda 1+1 ve 2+1 daire, lansmana özel yüzde 8'lik indirimle 746 bin TL’den başlıyor.

Gün Kapı etabındaki daire büyüklükleri 24 ile 137 metrekare arasında değişiyor. Gün Kapı etabı lansmanına özel, Ramazan ayının sonuna kadar geçerli olacak yüzde 8'lik indirim sunuluyor.

Büyükyalı Gün Kapı projesi Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, İstanbul karayolu ulaşımının iki ana arterinden biri olan E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre mesafede hayata geçiriliyor.

Gün Kapı projesinde gıda marketleri, çocuk oyun alanları, spor alanları, restoran, çiçekçi gibi çok geniş bir yelpazede, her türlü imkanın sunulduğu yeni yaşam alanı yer alıyor.

Proje kapsamında ayrıca 100 yıldır kamuoyunun kullanımına kapalı olan 600 kişilik 6 salonlu sinema ve sergi salonları, kültür merkezi, 500 kişilik tiyatro salonu günlük yaşamın bir parçası haline getiriliyor.