EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Büyükyalı Denizkapı'dan konut alanlar 2019'da ödemeye başlıyor

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul ortaklığı Emlak Konut güvencesiyle Zeytinburnu’nda projelendirilen Büyükyalı’nın 3.etabı Denizkapı’da lansman fiyatlarıyla satış başladı.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul ortaklığı Emlak Konut GYO güvencesiyle Zeytinburnu’nda projelendirilen Büyükyalı’nın 3. etabı Denizkapı’da lansman fiyatlarıyla satış başladı.

Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul’un yeni gelişen değerlerinden Zeytinburnu lokasyonunda hayata geçirilen Büyükyalı projesinin 3. etabı olan Denizkapı’da lansmana özel satışlar başladı. Lansmana özel satışlarda ayrıcalıklı ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlar sunuluyor.

4 etap şeklinde projelendirilen Büyükyalı’nın 3. etabı Denizkapı’da 350 konut yer alıyor. Denizkapı’da yer alan 350 konut lansmana özel fiyatlar ve koşullar ile satışa açıldı.

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından Emlak Konut GYO'nun Zeytinburnu sahilindeyer alan 11 bin 263 metrekarelik arazi üzerinde 4 etap olarak inşa edileb Büyükyalı’nın 3. etabı Denizkapı için lansmana özel fiyatlar ve koşullar ile lansman satışları başladı.

14 Eylül- 31 Ekim tarihlerini kapsayan; Emlak Konut öncülüğündeki sektördeki ikinci konut seferberliği olarak adlandırılan ‘Şimdi al, 2019’da öde’ kampanyası sayesinde Büyükyalı Denizkapı’dan ev almak isteyenler ya da gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünenler çok avantajlı fırsatlara sahip olacak.

Büyükyalı'nın Denizkapı etabından yatırım yapmak isteyenler yüzde 5 peşin ödeme yaptıktan sonra yüzde 15 de sözleşmeden 12 ay sonra ödeme yapabiliyor. Kampanya dahilinde geriye kalan yüzde 80’lik ödenmesi gereken tutar ise Ocak 2019’da ödenmeyi başlanıyor.