Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 170.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı

Butiq Yaşam Kartal'da satışlar başladı

Akgel Yapı imzasıyla Kartal'da yükselen Butiq Yaşam Kartal projesinde daire satışları başladı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 300 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Akgün Grup iştiraki olan Akgel Yapı'nın "Butiq" markalı ilk projesi olarak hayata geçen Butiq Yaşam Kartal'da satışlara başlandı. Gayrimenkul yatırımcılarının Anadolu yakasındaki ilk tercihi olan Kartal'da yükselen projede 43 daireye yer veriliyor. Projede büyüklükleri 61 metrekare ile 196 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor.

Şubat 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor. Projede daire fiyatları 300 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Tek bloktan meydana gelen proejde dairelerin yanı sıra 4 ticari üniteye de yer veriliyor.

Akıllı ev sistemleriyle donatılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, fitness merkezi, güneşlenme terası, sauna ve kamelya yer alıyor. Örnek dairesi geçtiğimiz günlerde ziyarete açılan proje sunduğu Adalar ve deniz manzarasıyla dikkat çekiyor.