EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Butiq Yaşam Kartal'da satışlar başladı

Akgel Yapı imzasıyla Kartal'da yükselen Butiq Yaşam Kartal projesinde daire satışları başladı. Projede yer alan dairelerin fiyatları 300 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Akgün Grup iştiraki olan Akgel Yapı'nın "Butiq" markalı ilk projesi olarak hayata geçen Butiq Yaşam Kartal'da satışlara başlandı. Gayrimenkul yatırımcılarının Anadolu yakasındaki ilk tercihi olan Kartal'da yükselen projede 43 daireye yer veriliyor. Projede büyüklükleri 61 metrekare ile 196 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor.

Şubat 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor. Projede daire fiyatları 300 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Tek bloktan meydana gelen proejde dairelerin yanı sıra 4 ticari üniteye de yer veriliyor.

Akıllı ev sistemleriyle donatılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, fitness merkezi, güneşlenme terası, sauna ve kamelya yer alıyor. Örnek dairesi geçtiğimiz günlerde ziyarete açılan proje sunduğu Adalar ve deniz manzarasıyla dikkat çekiyor.