EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Butiq Yaşam Kartal'da hemen teslim satışlar devam ediyor

Akgel Yapı'nın Kartal'da konumlandırdığı Butiq Yaşam Kartal projesinden konut satın almak isteyenlere yüzde 30 peşinatla 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Anadolu yakasının göz bebeği Kartal'da tek blok halinde inşa edilen Butiq Yaşam Kartal projesinde 43 daire ve 4 ticari birime yer veriliyor. Hemen teslim avantajıyla satışa sunulan projede alanları 61 metrekare ile 196 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde tasarlanmış daireler bulunuyor.

Yüzde 30 peşinatla 36 ay vade taksit avantajından yararlanarak kira öder gibi konut sahibi olunabilen Butiq Yaşam Kartal'da 1+1 daireler 295 bin TL'den, 2+1 daireler ise 560 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Tüm dairelerin Adalar ve deniz manzarasına sahip olduğu proje, satışa çıktığı günden bu yana yatımcısına yüksek oranda prim kazandırdı.

Sosyal donatı alanları arasında sauna, fitness merkezi, kafe, restoran, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otoparkın bulunduğu Butiq Yaşam Kartal projesi Sabiha Gökçen Havaalanı'na, metro istasyonuna, Tekno Park'a ve Pendik Feribot İskelesi'ne 10 dakikalık mesafede yer alırken Kartal Marina'ya ve sahil yoluna 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.