Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Business İstanbul Haziran’da teslim edilecek

Türkiye'nin en büyük A plus ofis projesi Business İstanbul'un 1. etabı, 2017 Haziran’da teslim edilecek.

İstanbul Anadolu yakasında merkezi konumu ile dikkat çeken Business İstanbul’un ilk iki bloğu Haziran ayında, üçüncü bloğu ise Eylül ayında tamamlanacak.

İlk üç bloğun satışlarının da yüzde 95’ini tamamlayan Aksun İnşaat, 2. etabı içeren diğer üç bloğun yapımına başladı. 2. etabın teslim tarihi 30 ay sonra olarak planlanıyor.

Toplam altı bloktan oluşan Business İstanbul, 270 bin metrekare inşaat alanında 150 bin metrekare satılabilir ve kiralanabilir alana sahip. Ayrıcalıklı bir lokasyonda yer alan proje, merkezi konumu, mimari tasarımı ve ileri teknolojik ofis donanımı ile fark yaratıyor. Türkiye’nin en büyük A plus ofis projesi olan Business İstanbul, ulusal ve uluslararası firmaların yanı sıra yabancı yatırımcılardan da büyük ilgi görüyor.

Göztepe E-5 üstünde 220 metre cepheyle yer alan Business İstanbul, metro, metrobüs ve Marmaray bağlantısının yanı sıra Avrasya Tüneli'nin çıkış noktasında yer alıyor. Tüm toplu ulaşım olanaklarının kesişme noktasında bulunan Business İstanbul, lokasyonuyla da firmalara büyük avantaj sağlıyor.