EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bursa'da 'gri su' projesi: Bulvar Aşkaroğlu Prestij

Aşkaroğlu İnşaat tarafından Bursa’da inşa edilen 'gri su' konseptli geri dönüşüm sağlayan proje Bulvar Aşkaroğlu Prestij projesi gözde ilçelerden Nilüfer’de yükseliyor.

Aşkaroğlu İnşaat tarafından Bursa’da inşa edilen Bulvar Aşkaroğlu Prestij projesi gözde ilçelerden Nilüfer’de yükseliyor.

Toplam 2 bloktan meydana gelen proje 4 bin 87 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Ek olarak ayrı bir blokta da 7 adet ticari ünite bulunuyor. Projede 2+1, 3+1 ve 5+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Projede en düşük konut fiyatı 299 bin TL olarak belirlendi. Bulvar Aşkaroğlu Prestij projesinde alıcının koşullarına göre ödeme imkanları sunuluyor. Kişinin şartlarına uygun ödeme alternatifleri geliştirilen projede ev sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

2 bloktan oluşan Bulvar Aşkaroğlu Prestij projesi içerisinde 48 daire ve 7 ticari alan barındırıyor. Projede yer alan konutlar 2+1, 3+1 ve 5+1 tipinde dizayn edildi. Ek olarak projede dubleks daire seçenekleri de yer alıyor.

Gri su projesi sayesinde banyo, duş ve lavabo suları depolanıp filtre ve dezenfekte edilerek, tuvalet rezervuarlarında geri dönüşüm olarak yeniden kullanımı sağlanabiliyor. Ayrıca bu sistem içerisinde biriken yağmur suları da depolanarak bahçe sulamam işlemlerinde yeniden kullanılabiliyor.