EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bursa'da Bak Yapı imzalı yeni proje: Prestij Park Bulvar

Bursa’nın gözde ilçelerinden Osmangazi’ye Bak Yapı’dan yepyeni bir konut projesi geliyor. Prestij Park Bulvar’ın proje hazırlıkları başladı.

Gayrimenkul sektöründeki güven vaat eden firmalardan Bak Yapı tarafından Bursa’nın Osmangazi ilçesine yeni bir konut projesi kazandırılıyor. Hazırlık çalışmaları başlayan projenin konut projesi olacağı ve ilk çalışmaları için start alındığı biliniyor.

Bursa Osmangazi Mevkiinde yükselecek olan Prestij Park Bulvar projesi Bak Yapı kalitesiyle yükselecek. Konut projesi olarak hayata kazandırılacak projedeki yer alan dairelerin planları, fiyat listesi, ödeme planları ve projeye dair daha birçok detay henüz belli olmadı. Ancak proje hakkındaki tüm merak edilen soruların en kısa süre içerisinde cevap bulacağı tahmin ediliyor.

Prestij Park Bulvar Bursa konut projesi hakkındaki güncel bilgileri ve güncel kampanyaları Konut Haberi sitemizden takip edebilir, tüm detaylara anında hakim olabilirsiniz.

Bursa’nın Osmangazi mevkiinde yükselecek olan Prestij Park Bulvar projesinde yer alan dairelerin anahtar teslimlerinin ise Nisan 2020 tarihinde tapılması hedefleniyor. Hazırlıkları için ilk adımların atıldığı projedeki inşaat çalışmalarının da kısa süre içerisinde start alması bekleniyor.

Merkezi ve prestijli konumuyla dikkat çekmesi beklenen Prestij Park Bulvar konut projesi 41 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek. Projenin daire tipleri, fiyat listesi ve ödeme planları henüz netleşmedi. Ancak projeye dair detaylar yakında açıklanacak.

41 bin metrekare alan üzerinde yükselecek Bak Yapı imzalı Bursa Osmangazi projesi Prestij Park Bulvar ’da konut teslimleri için belirlenen tarihi Nisan 2020. Henüz proje çalışmalarının yürütüldüğü projede inşaat da kısa sürede start alacak.

Sektörün nitelikli isimlerinden Bak Yapı’nın Bursa Osmangazi mevkiinde hayata yeni kazandıracağı Park Bulvar projesinde otopark ve güvenlik hizmetleri yer alacak.