EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bürotime yurt dışında büyümeye devam ediyor

Küresel ağını genişletmeye devam eden lider ofis mobilyaları üreticisi Bürotime 50'yi aşkın ülkede ihracat yapıyor.

50’yi aşkın ülkeye ihracat yapan lider üretici, yurt dışındaki 7’inci konsept showroom’unu Ürdün’ün ardından Gürcistan’da açtı. Ofisler başta olmak üzere sektörel ve proje bazlı tüm çalışma alanları için çözümler sunan Bürotime, 2018 yılında Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da 25 yeni konsept mağaza açılışı daha gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Tiflis'te 7. konsept mağaza

Ofis mobilyası sektörünün öncü markalarında olan Bürotime, çalışma ve yaşam alanlarına yönelik geliştirdiği yenilikçi tasarım ve konseptleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te 7’inci konsept mağazasının açılışını gerçekleştiren lider üretici, ödüllü tasarımlarını dünyaya tanıtma yolunda ilerliyor. 250 metrekarelik bir alana sahip olan mağazanın açılışı, kokteyl ve müzik dinletisi ile gerçekleştirildi. Açılışa, Bürotime Uluslararası Satış Direktörü Hakan Çeviköz ile Bürotime Bölge Satış Yöneticisi Sabina Mısır’ın yanı sıra Tiflis’te bulunan büyükelçilik temsilcileri de katılım gösterdi.

Hedef konsept showroom sayısını 25'e ulaştırmak

Bürotime Uluslararası Satış Direktörü Hakan Çeviköz, “Bürotime olarak, gün içerisinde en çok zaman geçirdiğimiz yerlerden biri olan çalışma ve yaşam alanlarını yenilikçi ve modern konseptlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Tasarımlarımızla, ulusal ve uluslararası arenada çeşitli ödüllere layık görüldük. Bu anlayışla, mobilyalarımızı ülkemizdeki tüketicilerin yanı sıra, dünya genelindeki tüketicilerin hizmetine de sunmayı arzu ediyoruz. Hedefimiz yurt dışındaki konsept showroom sayımızı 25’e çıkarmak. Hali hazırda 50 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda yedinci bayimizin açılışını da Gürcistan’da gerçekleştirdik.” dedi.