EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Burç Sitesi'nde fiyatlar 2 milyon 500 bin TL'den başlıyor

İstanbul Anadolu yakası Kadıköy’de inşası gerçekleştirilecek Burç Sitesi’nde fiyatlar 2 milyon 500 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İstanbul Anadolu yakasının en gözde ilçelerinden Kaıköy’de iş ve yaşamın merkezi Bağdat Caddesi’nde hayata geçirilen kentsel dönüşüm kapsamındaki Burç Sitesi konut projesinde fiyatlar 2 milyon 500 bin TL’den başlangıç gösteriyor. En yüksek konut fiyatı ise 4 milyon TL olarak belirlendi.

Projede yer alan 52 dairenin tamamı 4+1 ve 6+2 şeklinde tasarlandı. Projede konutların büyüklükleri 197 metrekare ile 380 metrekare olarak dizayn edildi. Proje, deniz manzarasına hakim konumda olup çift katlı kapalı otoparkı ile yatırımcının dikkatini toplamasını başardı.

Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 50 peşinat ödeyip geri kalan kısım için 60 ay ile 120 ay arasında vadeyle banka kredisi ile ödemelerini gerçekleştirebiliyor.

Çakırkaya Yapı tarafından Bağdat Caddesi üzerinde inşa edilecek olan Burç Sitesi, 3 bin 500 metrekarelik arsa üzerine kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor. Proje, 13 katlı 2 blokta 52 konuttan oluşuyor.