Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Bumerang Kartal’dan konut alanlara tapu harcı muafiyeti

İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Bumerang Kartal’dan konut alanlara tapu harcı muafiyeti uygulanıyor. Teslimler ise Eylül 2020’de gerçekleşecek.

Dönüşüm uygulamalarının teşviki için devlet tarafından başlatılan kentsel dönüşüm yasası kapsamında inşa edilen projelerden konut alanlara tapu muafiyeti getirildi. İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Bumerang Kartal’dan ev alanlar da tapu harcından muaf tutuluyor.

190 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da 10 bin metrekare üzerinde yaşama kazandırılan Bumerang Kartal projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri yer alıyor. Bumerang Kartal’da 190 adet rezidans ve home ofis ile 14 adet ticari üniteden meydana geliyor. Bumerang Kartal’daki rezidans ve home ofisler 64 metrekare ile 374 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

BUMERANG KARTAL FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Bumerang Kartal’daki rezidans ve home ofisler metrekare bazında 6 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Konut değerinin binde 4’üne denk gelen tapu harcı ise Bumerang Kartal’da ödenmiyor. Tüm bunların yatırımcılara yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.

Konut kredisi ile ev sahibi olunabilen Bumerang Kartal’da şirket bünyesinde yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli için ise Bumarang Kartal’da teslime kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Bumerang Kartal’daki konutların Eylül 2020’de yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

41 katlı tek bloktan meydana gelen Bumerang Kartal projesinde 9’uncu kattan itibaren Adalar manzarası sunuluyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Bumerang Kartal; adliye, hastane, AVM, havalimanı gibi önemli merkezler ile çevreleniyor.

Bumerang Kartal’daki konut sakinlerine kafe, yüzme havuzu, toplantı salonu, seyir terası, tenis kortu, buhar odası, masaj odası, sauna, Türk Hamamı, fitness salonu gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.