EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bumerang Kartal’da yer almak isteyenlere yüzde 15 indirim fırsatı

İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Bumerang Kartal’da yüzde 15 indirim imkanı sunuluyor. Krediye uygun Bumerang Kartal’da şirket bünyesinde taksit fırsatı da bulunuyor.

Bumerang Kartal projesi, İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da yaşama kazandırılıyor. Ev ve ofis sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 indirimin sunulduğu Bumerang Kartal’da metrekare bazında fiyatlar 6 bin 900 TL’den başlangıç gösteriyor.

190 ADET BAĞIMSIZ BÖLÜMDEN OLUŞUYOR

Bumerang Kartal; 9 bin 650 metrekare üzerinde 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet ticari üniteden meydana geliyor. Bumerang Kartal’daki ofis ve daireler 64 metrekare ile 374 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Bumerang Kartal, metrekare bazında 6 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bumerang Kartal’da peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sunuluyor. İndirim yıl sonuna kadar devam edecek.

Bumerang Kartal’daki ofis ve daireler krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajları ile şirket bünyesinde yüzde 40'ı peşin, kalan bedel yüzde 60’ı için ise proje bitiş tarihi Aralık 2019'a kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Bumerang Kartal’daki ev ve ofislerin Aralık 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

40 kattan meydana gelen Bumerang Kartal’da 8’inci kattan itibaren Adalar manzarası sunuluyor. Bumerang Kartal projesinin çevresinde AVM’ler, adliye, hastane ve havalimanı gibi önemli merkezler bulunuyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARI YER ALIYOR

Bumerang Kartal’da yer alacak olanlar için seyir terası, kafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness salonu, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, loby ve danışma, çamaşırhane, mescit gibi birçok spor ve sosyal yaşam alanı sunuluyor.