EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bumerang Kartal'da metrekare fiyatları 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değişiyor

İstanbul Anadolu yakası Kartal’da fark yaratacak proje Bumerang Kartal’da metrekare fiyatları 6 bin TL’den başlayıp 12 bin 500 TL’ye kadar yükseliyor.

14 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Bumerang Kartal merkezi konumuyla benzer projelerden farklılık gösteriyor. Proje; Kartal Adliyesi’nin karşısında, E-5 yolu üzerinde ve metroya 1 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.

Metrekare fiyatlarının 6 bin TL ile 12 bin TL arasında farklılık gösterdiği projede 12. katından itibaren eşsiz Adalar ve Marmara Denizi projesi sunuluyor. 40+1 seyir teras ilaveli kattan oluşan ve tek blok şeklinde tasarlanan projenin estetik mimarisi ve cephe görünüşü dikkat çekiyor.

teslimlerin Aralık 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Konutların büyüklükleri ise 1+1’ler 64 metrekare, 2+1’ler 112-123 metrekare arasında ve 3+1’lerde 150 metrekare şeklinde tasarlandı.

Türk hamamı, fitness salonu, spor alanları, çocuk oyun alanları, sauna, buhar banyosu, masaj odası, çamaşırhane ,tenis kortu gibi çok geniş sosyal imkanlar ile donatılan projenin bu özellikleriyle birbirinden ayrıldığını söyleyen Bumerang Kartal Pazarlama ve Satış Yöneticisi Nur Eğilmez projenin tamamlandığında yatırımcısına yüzde 40 yüzde 50 oranlarında prim getireceğini söyledi.

Projedeki ödeme imkanlarından da bahseden Eğilmez, İş Bankası ile yapılan anlaşma ile konut kredisi kullanılabileceğini, peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapıldığını ve şirket bünyesinden de yüze 30-40 ödeme yapılarak 0 komisyon yüzde 1KDV ile kredi kullanılabileceğini açıkladı.

Kalkınmaya hazır ve her geçen gün değerine değer katan bir lokasyonda hayata geçirilen proje, 7/24 toplu taşıma olanaklarına yakınlığı ve Uluslararası İstanbul sabiha Gökçen Havalimanı’na olan yakınlığıyla da benzer projelerden farklılık gösteriyor.

Bumerang Kartal projesini Konuthaberi.com’a anlatan Eğilmez, projedeki ortalama aidatların da metrekare başına 2 TL ile 2,5 TL arasında değişiklik göstereceğini ve burada esas olarak “kullandığın kadar öde” modelinin hayata geçirildiğini söyledi.

Kartal’da estetik mimarisiyle fark yaratacak olan Bumerang Kartal projesinin anahtar teslimlerinin 2019 yılının Aralık ayında gerçekleştirilmesi bekleniyor.