EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bumerang Kartal, 6 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışta

Konumu ile dikkat çeken Bumerang Kartal’da metrekare fiyatları 6 bin 900 TL’den başlıyor. Bumerang Kartal’daki konut ve ofislerin teslim tarihi ise Aralık 2019.

Özkartallar A.Ş. tarafında İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen Bumerang Kartal’da metrekare fiyatları 6 bin 900 TL ile 14 bin TL arasında değişiyor.

9 bin 650 metrekare üzerinde yükselen Bumerang Kartal, 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan meydana geliyor. 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip Bumerang Kartal’daki konut ve ofislerin büyüklükleri 64 metrekare ile 374 metrekare arasında değişiyor.

Bumerang Kartal’da yer alan konut ve ofislerin yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlandı.

KALAN KONUT BEDEL İÇİN TESLİME KADAR 0 FAİZ FIRSATI

Yüzde 1 KDV avantajı sunulan Bumerang Kartal’da Bumerang Kartal’da yüzde 40 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel için ise proje bitiş tarihi olan Aralık 2019’da kadar yüzde 0 faiz ile taksit imkanı sunuluyor.

METRO İSTASYONUNA YÜRÜME MESAFESİNDE KONUMLANIYOR

40 katlı tek bloktan meydana gelen Bumerang Kartal; 8’inci katından itibaren Adalar ve kapanmayan deniz manzarasına hakim konumda yükseliyor. Kartal Metro İstasyonu’na bir dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal; hastane, havalimanı, alışveriş merkezleri ve adliye ile çevreleniyor.

Bumerang Kartal’da yer alacak olan konut sakinlerine kafe, toplantı salonu, yüzme havuzları, tenis kortu, fitness salonu, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, çamaşırhane, mescit, yönetim odaları, seyir terası gibi birçok aktivite ve yaşam alanı sunuluyor.

AKILLI BİNA TEKNOLOJİSİYLE DONATILIYOR

Akıllı bina teknolojisiyle donatılan Bumerang Kartal’daki ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış halde teslim edilecek. Konutlar ise anahtar teslim olarak hazırlanıyor.