EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bulvar Lotus'ta satışlar başladı

Özgür Kavaklı İnşaat imzasıyla Bursa'nın Nilüfer ilçesinde konumlandırılan Bulvar Lotus projesi 440 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Bursa'nın hızla değerlenen ilçelerinden Nilüfer'de yükselen Bulvar Lotus projesinde toplam 416 konuta yer veriliyor. Alanları 116 metrekare ile 233 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerin bulunduğu Bulvar Lotus projesi 20 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılandırılıyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Bulvar Lotus projesinde 3+1 daireler 440 bin TL ile 470 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 680 bin TL ile 750 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Banka kredisiyle kolayca konut sahibi olunabilen Bulvar Lotus'ta 15 bin metrekare kapalı otopark, 8 bin metrekare işyeri, 8 bin metrekare ormanlık alan yer alıyor.

İnşaat çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Bulvar Lotus projesi merkezi lokasyonu ve ulaşım rahatlığı sayesinde yatırımcısına trafikten uzak bir yaşam vadediyor. Toplam 26 bloktan meydana gelen Bulvar Lotus'un sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, tenis kortu ve kapalı yüzme havuzu mevcut.

Proje hakkında ayrıntılı bilgiye www.ozgurkavakliinsaat.com adresinden ya da 0532 634 41 15 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.