EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bulvar Loft'un lansman fırsatlarından yararlanmak için son gün 27 Kasım

Akfen İnşaat imzasıyla Ankara'da yükselen Bulvar Loft projesinde lansmana özel fırsatlardan yararlanmak için son gün 27 Kasım.

Ankara'da konut piyasasının yükselen yıldızı İncek'te, İller Bankası'nın 37 bin metrekarelik arazisi üzerinde yükselen Bulvar Loft projesi lansmana özel firsatlarıyla dikkat çekiyor. Bulvar Loft projesi hakkında ayrıntılı bilgi veren ve Bulvar Loft’un üniversite kampüsleri ve diğer okullara, yakın bir konumda olduğunu söyleyen Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın, projenin Ankara batı bölgesi konut dokusunun yoğun olduğu Çayyolu, Bilkent ve Beytepe yerleşiminin İncek Bulvarı’na bağlandığı eksende ulaşıma son derece elverişli bir konumda olduğunu hatırlattı.

Selim Akın, "İncek Loft projesinde müşterilerimize yüzde yüzde 32’nin kar fırsatı sözünü vermiş iken yüzde 37 oranında kâr fırsatı sağlayarak Akfen İnşaat’a duyulan güveni boşa çıkarmadık. Bulvar Loft projesinde de ilk dönem kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak isteyen yatırımcılar için kampanyanın bitiş tarihini 27 Kasım olarak belirledik. 37 bin metrekare üzerine projemiz şimdiden yükselmeye başladı. Bulvar Loft projesinin 2018 Aralık ayında tamamlanması hedefleniyor. Yüzde 32 kar fırsatından faydalanmak isteyen müşterilerimizi 27 Kasım öncesi Bulvar Loft tanıtım ofisimize bekliyoruz" diye konuştu.

Fiyatlar 303 bin TL'den başlıyor

Toplam 6 blokta, 16 farklı daire tipi bulunan projede; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere, brüt 66 metrekare ile 350 metrekare aralığında değişen 822 adet konut bulunuyor. Projedeki konutların fiyat aralığı ise 303 bin ile 1 milyon 408 bin TL arasında değişiyor. Bulvar Loft'un sosyal donatı alanları arasında peyzaj alanları, fitness center, kapalı yüzme havuzu, açık satranç alanı, basketbol ve boccia sahası, hobi atölyesi, cep sinema salonu, yürüyüş parkuru, paten pisti ve fire pit alanı yer alıyor.

Kişiye özel ödeme planları sunuluyor

Aralık 2018’de teslimleri yapılması planlanan Bulvar Loft'ta daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 15 peşinat ile vade farksız kişiye özel; 24 aylık ödeme planları sunuluyor. Akfen İnşaat’ın özel olarak geliştirdiği, ödeme planlarının kişiye özel olarak esnetilebildiği “Flexi Loft” çerçevesinde, Bulvar Loft müşterileri, yüzde 15 peşinatla başlayan, taksit, ara ödeme blok ödeme miktarlarına kendilerinin karar verdiği, limitsiz esneklikte bir ödeme imkanına kavuşuyor.