EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bulvar Loft'ta fiyatlar belli oldu

Akfen İnşaat ve İller Bankası tarafından Ankara Gölbaşı'nda yükselen Bulvar Loft projesinin satışlarına 23 Eylül'de başlanacak. Projede fiyatlar 290 bin TL'den başlıyor.

İller Bankası'nın 2015 yılında gerçekleştirdiği 38 bin metrekarelik arsa ihalesinde en iyi teklifi veren Akfen İnşaat'ın bölgedeki yeni projesi Bulvar Loft satışa çıkmak için gün sayıyor. Ön talep toplama çalışmaları devam eden projenin satışlarına 22 Eylül'de yapılacak lansmanın ardından başlanması planlanıyor.

Daire fiyatlarının 290 bin TL ile 1 milyon 378 bin TL arasında değiştiği Bulvar Loft Ankara projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. Lansman öncesi uygun ödeme koşullarının sunulduğu Bulvar Loft Ankara'dan daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 peşinat ve 46 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Kasım 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Bulvar Loft ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.bulvarloft.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. 6 blokta toplam 820 daireden meydana gelen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness merkezi ve güneşlenme terası mevcut.