Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Bulvar Loft kampanyasında son tarih 18 Haziran

Akfen İnşaat tarafından Ankara’nın popüler yerleşim merkezi İncek’te hayata geçirilen Bulvar Loft projesinde kampanya dönemi başladı.

37 dönüm arazi üzerinde kurulan Bulvar Loft projesi 6 blokta, 16 farklı tipte 822 konuttan meydana geliyor

Proje kapsamında yer alan ticari alanlardaki gurme restoranlar, cafeler ve alışveriş merkezleri hem de bölgedeki alışveriş merkezlerine yakınlığı ile ev sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Daire fiyatları 320 bin liradan başlayan projenin 2018 yılının Aralık ayında tamamlanması bekleniyor.

Bulvar Loft projesinin tam merkezinde yer alan İncek, Çayyolu ve Bilkent üçgeni gayrimenkul uzmanları tarafından Ankara’nın genişleme aksı üzerinde yaşam ve getiri bakımından en avantajlı lokasyonlarından biri olarak gösteriliyor.

Akfen İnşaat, Ankara’nın popüler yerleşim merkezi İncek’te yapımına devam ettiği Bulvar Loft projesinde zam öncesi son bir fırsat kampanyası başlattı. Akfen İnşaat, 18 Haziran’a kadar eski fiyatları uygulamada tutacak. Bu tarihten sonra yeni fiyatlar yürürlüğe girecek. Bulvar Loft projesinde dairelerin 2018’in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.