Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Bulvar İstanbul yatırımcısına yüzde 80 kazandırdı

Lanse edildiği günden bu yana yatırımcısına yüzde 80 oranında kar ettiren Bulvar İstanbul projesinde teslimler, taahhüt tarihinden 7 ay önce Nisan 2016'da yapılacak.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından Başakşehir'de hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesinde bin 720 konutun yanı sıra 26 ticari ünite yer alıyor. İnşaat çalışmalarının son aşamaya geldiği projede teslimler Nisan ayında başlıyor. Satışların yüzde 98 oranında tamamlandığı projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 tiplerinde daireler yer alıyor. Projede fiyatlar 509 bin liradan başlıyor.

Mega projelerin merkezinde konumlandırıldı

110 bin metrekare alan üzerinde 850 milyon liralık dev yatırımla yükselen Bulvar İstanbul, satışa sunulduğu 2013 Kasım ayından bu yana yatırımcısına yüzde 80 oranında kazandırdı. Projenin lokasyonu sebebiyle gelecek dönemde daha da fazla kazandıracağına dikkat çeken Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan; “Bu bölge birçok dev yatırımın merkezi konumunda. TEM Otoyolu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Metro, 11 ihtisas hastanesinin yer alacağı Sağlık Kent ve geçtiğimiz günlerde tamamlanan Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bulvar İstanbul projemizi çevreleyen önemli noktalar. Bu bölge hızlı bir yükseliş trendine sahip. Bizler de Bulvar İstanbul ile Başakşehir'in ilk prestijli konut projesini hayata geçirdik. Benzersiz konumu ve donatılarıyla kısa sürede başarılı bir satış grafiği yakaladık. Müşterilerimizin bölgeye ve bizlere güveni tamdı. Biz de projemize inanıyorduk ve teslimine yaklaştığımız bu günlerde geriye dönüp baktığımızda müşterilerimize yüzde 80'in üzerinde bir kazanç sağladığımızı gördük. Bununla birlikte teslimlerimizi de 7 ay öne çekerek, konut alıcılarımıza ikinci bir avantaj daha sağladık. Önümüzdeki ay teslimlerine başlayacağımız Bulvar İstanbul, bölgenin gelişimi anlamında sembol niteliğinde bir proje olarak konumlanacak” diye konuştu.