EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bulvar Atakent’te ön satış dönemi başladı

Maksem Grup - Oğuzkağan ortaklığında inşa edilen Bulvar Atakent projesinde ön satış dönemi başladı.

Maksem Grup - Oğuzkağan ortaklığında hayata geçirilen Bulvar Atakent projesinde lansman öncesi ön satışlar başladı. Atakent’in son parselinde inşa edilen projede dairelerin metrekaresi 4.700 TL’den başlıyor.

Modern ve konforlu bir yaşam vadeden projede cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 ay vade farksız ödeme kolaylığı da sağlanıyor.

5 blokta toplam 391 konut ve 26 ticari ünitenin yer aldığı Bulvar Atakent; kent yaşamının yoğunluğundan uzak, sakin ve dingin bir yaşam projesi olarak geliştirildi. Projede; büyüklükleri 110 ile 184 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan konut tipleri yer alıyor.

Bulvar Atakent 2018’de teslim edilecek

Araç girişine kapalı peyzaj alanlarının yanı sıra Bulvar Atakent meydanında 16 bin metrekarelik yeşil alan planlanıyor. 7/24 güvenlik hizmetinin sunulduğu projede ayrıca; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark gibi zengin sosyal yaşam alanları yer alacak.

Basın Ekspres’in yanı başında TEM Otoyolu’na birkaç dakika uzaklıkta bulunan proje, Atatürk Havalimanı’na ise 10 dakikalık mesafede yer alıyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı’na ulaşımı kolaylaştıran bir noktada konumlanan Bulvar Atakent; yakınında bulunan Metro ve bağlantılı Havaray ile İstanbul’un her noktasına hızlı ulaşım avantajı sağlayacak. Bulvar Atakent projesinin 2018’de teslim edilmesi öngörülüyor.