EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bulvar Atakent'te 120 aya kadar varan vade imkanı

İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da yükselecek Bulvar Atakent'te konut sahibi olmak isteyenlere 120 aya kadar vadeli banka kredisi ve kişiye özel firma kredisi imkanı...

20 Eylül tarihinde basın mensupları, sektör temsilcileri ve emlak yatırımcılarına tanıtıldıktan nsonra satışları başlayan Bulvar Atakent projesinde lansmana özel fiyatlarla satışlkar devam ediyor. Projeden yatırım yapmak isteyenlere 120 aya kadar varan vade imkanıyla banka kredisi imkanı ve kişiye özel ödeme imkanlarıyla firma bünyesinden kredi sağlanoıyor.

Maksem Grup ve Oğuzkağan Yatırım güvencesiyle 250 milyon TL yatırım bedeliyle Halkalı’da konumlandırılan Bulvar Atakent’te lansmana özel fiyatlar devam ediyor.

20 Eylül tarihinde gerçekleştirilen lansmanla birlikte sektör temsilcilerine ,yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtılan Halkalı’da yükselen Bulvar Atakent projesinin lansmana özel fiyatlarla satışları devam ediyor.

Toplam 391 konut yer alıyor

Gerçekleştirilen tanıtımının ardından lansman satışları başlayan projede avantajlı fiyatlarla konut sahibi olmak çok kolay. Metrekare fiyatlarının 4 bin 300 TL'den başladığı projede hedef kitle olarak çocuklu aileler belirlendi. Çocuklu ailelere özel olarak geliştirilen projede 22 bin 274 metrekarelik arsa üzerinde 5 blok inşa edilecek. Büyüklükleri 110 ile 184 metrekare arasında değişen konutlarda 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarımlar bulunuyor. Projede 391 daire, 26 ticari ünite ve 1 kreş yer alacak.

120 aya kadar vadeli banka kredisi

4 bin 300 TL'den başlayan metrekare fiyatlarıyla lansmana özel olarak satışa sunulan Bulvar Atakent'te 120 aya kadar vadeli banka kredisi kullanılabildiği gibi şirket bünyesinde kişiye özel geliştirilen ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Sosyal olanaklarıyla göz kamaştırıyor

16 bin metrekarelik peyzajlı yeşil alanı bulunan projede kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, kapalı otopark, günlük ihtiyaçlara cevap verebilecek alışveriş dükkanları, kreş ve 7/24 güvenlik proje sakinlerinin keyifli ve huzurlu bir yaşam sürmelerine olanak tanıyor.