EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bulvar Atakent projesi Haziran 2018’de teslim edilecek

Maksem Grup ile Oğuzkağan güvencesiyle İstanbul’un Küçükçekmece lokasyonunda hayata geçirilen Bulvar Atakent projesi Haziran 2018’de teslim edilecek.

22 bin 274 metrekarelik arsa üzerinde yükselen Bulvar Atakent projesi, Maksem Grup ile Oğuzkağan ortaklığında İstanbul’un Küçükçekmece bölgesinde inşa ediliyor. Aile konseptine uygun olarak dizayn edilen ve içerisinde stüdyo ile 1+1 dairelerin olmadığı projede metrekare satış fiyatları 4 bin 700 liradan başlıyor.

391 konutla birlikte 26 dükkanın bulunduğu Bulvar Atakent'te daireler 110 metrekare ile 184 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip. 5 blok şeklinde hayata geçirilen projede 60 ay sıfır faiz seçeneği sunuluyor.

Haziran 2018’de teslim edilecek

Bulvar Atakent projesinde 16 bin metrekarelik yeşil alan, çocuk oyun alanları, spor alanları, otopark, 7/24 güvenlik hizmetleri, kreş gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Basın Ekspres Yolu ve TEM'e yakın konumuyla dikkat çeken Bulvar Atakent projesi, Yavuz Sultan Selim ve 3. Havalimanı bağlantı yollarına da oldukça yakın mesafede bulunuyor. 2018 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanan projenin Atatürk Havalimanı’na uzaklığı ise sadece 10 dakika.