EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bulvar Atakent için ön talep toplanıyor

Maksem Oğuzkağan Ortaklığı tarafından Halkalı Atakent'te hayata geçirilecek olan Bulvar Atakent projesi için ön talep toplama çalışmaları başladı.

Avrupa yakasının yatırım değeri yüksek lokasyonlarından Halkalı Atakent'te 22 bin 274 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Bulvar Atakent projesi için çalışmalara başlandı. Ön talep toplama çalışmalarının kısa süre önce başladığı projede toplam 394 daire yer alıyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 109 metrekare ile 183 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Atakent'in yatırım değeri en yüksek arazilerinden birinde inşa edilmesiyle dikkat çeken projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması bekleniyor.

Daire fiyatları ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı Bulvar Atakent projesi Atatürk Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı'na olan kolay ulaşım avantajının yanı sıra metroya olan yakınlığı ile de yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadediyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.bulvaratakent.com adresinden ulaşılabiliyor.